+370 441 76244

info@sptsilute.lt

LithuanianEnglish

Kolega – kolegai

Spalio 26 d. vyko Šilutės rajono specialiųjų pedagogų ir logopedų metodinio būrelio susirinkimas. Jo metu buvo dalijamasi patirtimi, rengiama atmintinė dėl specialiųjų pedagogų ir logopedų dokumentų įstaigose. Susirinkime dalyvavo būrelio veiklos kuratorė, Savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Vida Nemanienė, padėjusi racionaliai išspręsti kai kuriuos klausimus.

Pamario pagrindinės mokyklos logopedė Jurgita Šikšniuvienė, Šilutės Žibų pradinės mokyklos logopedė Lina Gutauskienė ir  Žemaičių Naumiesčio darželio – mokyklos logopedė Genovaitė Mockienė skaitė pranešimą „Kolega – kolegai“. Specialistės pasidalino patirtimi vedant logopedines pratybas „Kolega – kolegai“. Pristatė savo vestus užsiėmimus. Logopedės teigė, kad ši patirtis naudinga ir planuoja šią veiklą tęsti toliau.

Metodinio būrelio pirmininkė Kristina Stonytė – Bidvienė pristatė logopedų ir specialiųjų pedagogų dokumentų sąrašą atmintinei parengti, kuris buvo svarstytas birželio mėnesio metodinio būrelio susirinkime. Buvo aptariamas dokumentų pildymo dažnumas (kiek kartų per mokslo metus pildoma ir pan.).

Kristina Stonytė – Bidvienė,
Saugų Jurgio Mikšo pagrindinės mokyklos vyresnioji specialioji pedagogė, logopedė,
Specialiųjų pedagogų ir logopedų metodinio būrelio pirmininkė