+370 441 76 244

info@sptsilute.lt

Search
Close this search box.

Privatumo sąlygos

www.sptsilute.lt cookies (slapukai) naudojami statistikos tikslais, vertinant svetainės lankomumą ar straipsnių populiarumą, o taip pat atliekant statistinius tyrimus.

Slapukai (angl. cookies) – maži tekstiniai failai, išsaugantys informaciją apie aplankytą svetainę Jūsų kompiuteryje.

Mes naudojame slapukus norėdami palengvinti Jūsų, kaip mūsų kliento, darbą (pavyzdžiui, pildant formas) ir iš dalies norėdami įvertinti lankytojų srautą mūsų svetainėje. Mes nesaugome jokių duomenų, surinktų per slapukus, ir Jūsų apsilankymo negalime atsekti.

Savo interneto naršyklėje Jūs galite nustatyti, kad kompiuteris automatiškai blokuotų slapukus arba įspėtų Jus, kai svetainė naudoja slapukus. Tačiau norime informuoti, kad užblokavus slapukus tam tikros funkcijos mūsų tinklapyje gali neveikti. Informacijos, kur rasti ir kaip nustatyti slapukų pasirinkimą populiariose naršyklėse, žr. svetainėse:

Autorinės teisės

Interneto svetainė, viešai prieinama adresu www.sptsilute.lt, nuosavybės teise priklauso Šilutės rajono švietimo pagalbos tarnybai, Juridinių asmenų registro kodas: 195175748, buveinės adresas: K. Kalinausko g. 10, Šilutė.

Griežtai draudžiama www.sptsilute.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.sptsilute.lt kaip šaltinį.

Prieš naudodamiesi www.sptsilute.lt paskelbta medžiaga prašome parašyti mums šiuo adresu: info@sptsilute.lt

www.sptsilute.lt neatsako už vartotojų atsiliepimus ir komentarus (pastabas apie pateiktą medžiagą).

Tinklalapio vartotojams draudžiama talpinti bet kokio pobūdžio informaciją, kuri pažeidžia kitų asmenų orumą, garbę, teisę į privatumą, nuosavybės teisę bei kitas konstitucines asmens teises. Taip pat draudžiama talpinti informaciją, kurios skleidimas prieštarauja Lietuvos Respublikos teisės aktų nuostatoms.

Draudžiama talpinti nuorodą į Tinklalapį tokiuose tinklalapiuose, kuriuose esanti informacija kursto prievartą, diskriminaciją ar kitą nusikalstamą veiklą.

Mes turime teisę be išankstinio perspėjimo šalinti vartotojų įkeltą ir šias Taisykles, trečiųjų asmenų teisėtus interesus ar Lietuvos Respublikos teisės aktus pažeidžiančią informaciją.

Šilutės rajono švietimo pagalbos tarnyba pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti ar ištrinti www.sptsilute.lt esančią informaciją.

Esant Lietuvos Respublikos teisės aktų pažeidimo požymiams ar teisėtiems teisėsaugos institucijų reikalavimams, mes perduodame visą turimą informaciją apie vartotoją atitinkamoms teisėsaugos institucijoms, įskaitant, bet neapsiribojant IP (angl. internet protocol) adresą.

Apie Taisyklių pakeitimus informuojama Tinklalapyje.

Taisyklėms yra taikoma Lietuvos Respublikos teisė.

Jei turite pageidavimų, pretenzijų ar klausimų, susijusių su www.sptsilute.lt tinklalapiu, prašome rašykite šiuo elektroninio pašto adresu info@sptsilute.lt