+370 441 76 244

info@sptsilute.lt

Search
Close this search box.

Tikybos mokytojai aptarė nuveiktus darbus

[singlepic id=1793 w=200 h=200 float=left]Trečiadienio, gruodžio 9-osios, popietę Šilutės dekanato tikybos mokytojai susirinko aptarti nuveiktų darbų.

Būrelio pirmininkė Virginija Rupainienė pasidžiaugė, kad metai buvo gana turiningi ir beveik visas numatytas veiklas pavyko įgyvendinti: mokytojai aktyviai dalyvavo metodiniuose susirinkimuose, dalijosi gerąja patirtimi ruošdami pranešimus ar vesdami atviras pamokas, gausiai rinkosi metodinėje dienoje, kurios metu bendravo ir su Telšių vyskupu Jonu Boruta, vyko į atlaidus Žemaičių Kalvarijoje, dvasinio atsinaujinimo ieškojo rekolekcijose, dalis dalyvavo ir Pašvęstojo gyvenimo metams skirtoje konferencijoje.

Kurdami veiklos planą naujiems kalendoriniams metams, šalia įprastų tikybos mokytojams veiklų,  nusprendėme organizuoti ir naują tikybos mokytojams veiklą – viktoriną Gailestingumo metams paminėti mokyklose ir dekanate.

Susirinkimo metu neapsieita ir be naujo būrelio pirmininko rinkimų. Penktus metus būreliui vadovaujančią Virginiją Rupainienę pakeitė Audronė Denisevičienė.

Laima Šepkienė,
Saugų ir Vilkyčių pagrindinių mokyklų tikybos vyresnioji mokytoja