„Valentinas 2022“ Šilutės Vydūno gimnazijoje

Vasario 11 d. Šilutės Vydūno gimazijos mokiniai turėjo pristatyti renginį „ Valentinas 2022“ skirtą Valentino dienai paminėti. Šis renginys- bendras mokinių projektinis darbas, jungiantis lietuvių kalbą ir šokį. Darbo vadovės- lietuvių kalbos mokytoja ekspertė D. Trijonienė ir choreografijos mokytoja metodininkė A. Maigienė.

Renginio scenografiją sukurti padėjo dailės mokytoja A. Stasiulienė. Deja, susiklosčiusi nepalanki situacija, draudžianti didesnius renginius, pakeitė planus ir renginys buvo nufilmuotas iš anksto.

Visą pusmetį intensyviai dirbę mokiniai turėjo sugalvoti, kaip pristatyti renginį, atskleisti savo idėjas per raiškųjį žodį ir judesio meną. Mokiniams kilo idėja kurti filmą, kuriame derės ir poezija, ir modernus bei klasikinis šokis. Visi atsakingai ruošėsi ir įvykdė paskirtas užduotis: rinko eilėraščius, muziką, repetavo šokius, rūpinosi techniniais sprendimais. Rezultatas nenuvylė- nufilmuotas žaismingas filmas buvo įkeltas į Vydūno gimnazijos Facebook puslapį ir Yotube platformą.

Asta Maigienė,
Vydūno gimnazijos choreografijos mokytoja metodininkė