Tradicinė matematikos savaitė Šilutės pirmojoje gimnazijoje

[singlepic id=911 w=200 h=200 float=right]„Matematika – irgi sava meno rūšis, ji moko ir juokauti, ir kurti, ir rimtai galvoti.“ (N.Vineris)

Šių metų gruodžio 2 – 6 dienomis Šilutės pirmojoje gimnazijoje vyko tradicinė matematikos savaitė. Jos metu 1-4 gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo matematikos olimpiadoje. Pirmokai gimnazistai turėjo pristatyti kūrybines užduotis „Matematika ? Gyvenimas“. Renginys – atvira veikla, joje pakviesti dalyvauti rajono mokyklų matematikos mokytojai.
Gruodžio 6 dieną Šilutės pirmosios gimnazijos pirmokams buvo surengtos matematikos varžytuvės, skirtos parodyti, kad matematika supa visą pasaulį ir kad mokytis jos gali būti labai smagu. Gimnazistai turėjo susiburti į komandas, sukurti jų pavadinimus, emblemas, paruošti prisistatymus, pasikviesti sirgalius, kurie juos aktyviai palaikytų. Tiek komandos, tiek sirgaliai turėjo atlikti labai įdomias užduotis, susijusias su gyvenimu ir matematika. Mokiniai buvo labai aktyvūs:salėje vyravo nuolatinis šurmulys, juokas, sirgalių skanduotės, plojimai. Ši matematikos valanda buvo įdomi.

Informavo mokytoja Audronė Vaičiulionytė
Nuotrauka mokytojos Tatjanos Mikalauskienės

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.